Про марш

Марш УПА – 2011

На Покрову вулицями Києва марширує півторакілометрова (!) колона націоналістів. Кількість учасників сягає 15 тисяч.

14 жовтня цьогоріч, ближче до 16 години, на площу перед пам’ятником Шевченкові у Києві з усіх куточків столиці починають стікатися українці. До початку Віча залишається час, але він не втомлює і не виснажує. Радше навпаки – учасники ходи, яка розпочнеться невдовзі, сприймають кожну мить за нагоду побути в рідному українському патріотичному товаристві. На площі, яка кожної миті все більше заповнюється, нагадуючи великий людський вулик, – знаходять давніх знайомих і тих, з котрими пройшлися колоною на минулорічному Марші. Знайшовши – обнімаються, по-дружньому плескають по плечу, вітають зі святом Покрови, діляться враженнями – що нового відбулося за цей рік.

»

Марш УПА – 2010

14 жовтня 2010 року у Києві пройшов традиційний Марш за визнання Української повстанської армії. Понад десять тисяч українців пройшли центральними вулицями столиці з гаслом “Владо, визнай подвиг УПА, або йди геть!”. Щороку чисельність учасників маршу збільшується на декілька тисяч українців. Та, на жаль, деякі ЗМІ, оприлюднили вкрай недостовірну інформацію, у десять разів применшивши кількість учасників Маршу.

Попри намагання влади зірвати свято, судові заборони, спроби блокувати приїзд учасників до столиці та навіть арешти – свято відбулося. Усміхнені, вбрані у вишиванки та національні строї українці зібралися щоби вшанувати українських героїв та продемонструвати ставлення до очільників держави всіх років, котрі віддали тлумачення української історії на відкуп Кремлю.

»

Марш УПА – 2009

Марш проходив під гаслом «Бандера – наш герой! Покрова – наше свято!».

Головними вимогами маршу: присвоєння звання Героя України Степанові Бандері, визнання боротьби ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою Української нації та проголошення 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

Марш відбувся. Від Шевченка до Майдану Київ був  українським. А гасло «Бандера –  наш Герой! Покрова – наше свято!» і далі летітиме Україною і вестиме українців. »

Марш УПА – 2008

Закінчилося віче за визнання Української Повстанської Армії. Віче розпочалося о 10-00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку і пройшло під гаслами “Героям УПА – Слава! Українцям – сильну державу!

Учасники віче одноголосно звернулися до Президента України з вимогою визнати діяльність, яку з березня 1939 року до кінця 50-х років ХХ століття вели Організація Українських Націоналістів та Українська Повстанська Армія, національно-визвольною боротьбою за державну незалежність України.

Нагадаємо, що напередодні, у вечорі 13 жовтня, Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив проведення Маршу за визнання Української Повстанської Армії.

А у вечорі на Майдані Незалежності відбувся святковий концерт на честь Української Повстанської Армії. »

Марш УПА – 2007

14 жовтня, о 8 годині ранку, у Києві, розпочався автопробіг “65 років УПА”. Зранку, вулицями Києва проїхало більше 50 автомобілів та автобусів із державними прапорами України, прапорами ВО “Свобода” та червоно-чорними стягами. О 10 годині ранку, автопробіг “65 років УПА” завершився біля пам’ятника Тарасу Шевченку, після чого розпочалось урочисте віче вшанування пам’яті бійців Української Повстанської Армії. »

Марш УПА – 2006

14 жовтня у столиці України відбулось  святкування Покрови та 64-ї річниці створення Української Повстанської Армії – Армії, яка героїчно і жертовно боролась за Українську Самостійну Соборну Державу.

Всупереч рішенню суду, вшанувати героїв УПА на Майдані Незалежності зібралося близько 10 тисяч людей, які спеціально приїхали для цього з усіх куточків України. »

Марш УПА – 2005

Комуністи палили привезену з собою національну символіку, в тому числі державні прапори. Ветеранів УПА не пустили до пам’ятника Незалежності. Міліція пильно охороняла комуністів, так і не звільнивши Майдану, всупереч того, що право на проведення акції було в патріотичних сил.

Ми закликаємо всіх, кому не байдужа пам’ять героїв ОУН-УПА ще раз задуматися над своїм політичним вибором. Таке не може повторитися! »

Героям Слава!

Усі права належать Покрова, 2006-2017. Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело. Рекомендуємо: Нахтіґаль, Націонал - революційний часопис Ватра, Українська бібліотека націоналістичних першоджерел РУН, Юрій Михальчишин